Popoln polom Tottenhama v Newcastlu

SiolNET 21.04.2023  |  Š. L.

Že uvod v 32. krog angleškega prvenstva je postregel s strelsko poslastico na stadionu Emirates, kjer je vodilni Arsenal po številnih pretresih na koncu proti do tega kroga zadnjemu Southamptonu izvlekel točko. Topničarji so po 87 minutah tekme še zaostajali z 1:3, ob koncu pa so si priigrali remi s 3:3. Arsenal ima zdaj na vrhu premier lige z dvema odigranima tekmama več pet točk prednosti pred drugim Manchester Cityjem. Liverpool se je po zmagi nad Nottinghamom (3:2) povzpel na sedmo mesto. Tottenham je

Angleško prvenstvo, 31. krog Nedelja, 23. april: Sportal Rdeči vragi po 11-metrovkah v finale angleškega pokala Četrti Newcastle se je v nedeljo na derbiju za četrto mesto, ki še vodi v ligo prvakov, pomeril s Tottenhamom. Že po 21 minutah tekme na St. James Parku so bili domači navijači v deliriju, gostujoči pa so že množično zapuščali stadion, saj so srake vodile že s 5:0! Mrežo gostov iz Londona je v drugi minuti tekme načel Jacob Murphy, v šesti je vodstvo