Velika vrnitev Edmontona – Hyman v 71. minuti izenačil na 2:2 v zmagah

RTV Slovenija 23.04.2023  |  A. G.

Hokejisti Edmontona so v prvi tretjini četrte tekme 1. kroga končnice Lige NHL v Los Angelesu delovali kot razbita vojska. Znašli so se v zaostanku z 0:3, a se vrnili in izsilili podaljšek, ki ga je v 71. minuti odločil Zach Hyman (4:5).

Kralji, ki so dobili podaljšek na prvi in tretji tekmi, so doživeli zelo grenek poraz, saj so sijajno odigrali uvodnih 20 minut, ko so povedli s 3:0, tudi v zadnji tretjini so bili boljši tekmec in povedli so s 4:3, a je Evander Kane v 57. minuti izsilil podaljšek. "Smo nepopustljiva ekipa. Ne bomo kar tako odnehali ne glede na vse. Res sem ponosen na vse fante, a to je šele druga zmaga," je bil zadovoljen Leon Draisaitl. "Danes smo lahko razočarani, toda jutri je