Olimpija tesno premagala Koper, Radomljani razžalostili Sežano

SiolNET 28.04.2023  |  M. P., Pe. M., Š. L., STA

Na zadnji tekmi 33. kroga je novi prvak Olimpija s 3:2 premagala Koper. Ljubljančani imajo tri kroge pred koncem 15 točk prednosti pred Celjani, ki so na štajerskem derbiju s 3:1 premagali in prehiteli Maribor. Vijolice so s točko manj tretje. Na uvodni nedeljski tekmi so nogometaši Radomelj v sodnikovem dodatku z 2:1 premagali Tabor Sežano in tudi teoretično potrdili obstanek v prvoligaški druščini. To je v soboto potrdil tudi Bravo, ki je v 95. minuti z golom Martina Kramariča zmagal na gostovanju pri

1. SNL, 32. krog Pokal, polfinale 1. SNL, 33. krog: Petek, 28. april: Sobota, 29. april: Nedelja, 30. april: Zadnjo aprilsko tekmo sta odigrala novi prvak Olimpija in Koper, ki je spomladi zdrsnil na četrto mesto. Srečanje v Stožicah se je končalo s tesno zmago domačih, ki jih je v 8. minuti s strelom z roba kazenskega prostora v vodstvo popeljal Anes Krdžalić, v 15. minuti je zadel Svit Sešlar. Rudi Požeg Vancaš je izgubil žogo na svoji polovici, odvzel mu jo je