Kolobarić zagotovil Gorici pomembno točko v boju za obstanek

RTV Slovenija 28.04.2023  |  A. G.

Na uvodni tekmi 33. kroga Prve lige so se Domžale in Gorica razšle z remijem (1:1). Primorcem je točko z natančnim strelom zagotovil odlični napadalec Dario Kolobarić.

Ekipi nadaljujeta niz brez zmage v državnem prvenstvu. Domači so ga podaljšali na sedem, gostje pa na šest tekem. Obe ekipi sta se zmage nazadnje veselili sredi marca. Najstnik Topalović z nekaj sreče zatresel mrežo Domžalčani so zapretili takoj po prvem pisku sodnika Radeta Obrenovića. Po 20 sekundah je dlani gostujočega vratarja Matevža Dajčarja ogrel Bartol Barišić. V 6. minuti je z okoli 25 metrov sprožil še Franko Kovačević, a je bil Dajčar znova na mestu. Po