Čeferin videl zmago Rome, Juventus zabil v 97. minuti

SiolNET 11.05.2023  |  R. P., M. P.

Igra se polfinale evropske lige. Naslov najboljšega prinaša nastop v ligi prvakov v sezoni 2024/25. Zato polfinalistom, ki se z izjemo Juventusa ne morejo pohvaliti z uvrstitvijo med najboljše štiri v svojih državah, ne manjka motivacije. Stara dama je igrala 1:1 s Sevillo, gol pa zabila šele v zadnji minuti sodnikovega dodatka. Roma Joseja Mourinha je z 1:0 premagala Bayer Leverkusen.

Sportal Sevilla izločila Manchester United, Roma šele po podaljšku Feyenoord Največ zanimanja je bilo za dvoboj Rome in Bayerja, in sicer zaradi trenerja Rimljanov Joseja Mourinha. Prvi polčas se je končal brez golov, prvi strel v okvir vrat pa so imeli gostje. Streljal je Florian Wirtz, a je bil vratar Rui Patricio na pravem mestu (sedma minuta). Še lepša obramba pa je v 19. minuti uspela Lukašu Hradeckemu. Ubranil je strel z glavo Rogerja Ibañeza. To sta bila pa