Po prekinitvi tekme preobrat in skok Bezjakovih na evropski klubski prestol

SiolNET 18.06.2023  |  M. P., Pe. M., STA

Zmagovalec rokometne lige prvakov je Magdeburg, za katerega igra Marko Bezjak. To je njihov četrti evropski naslov. Ob polčasu so Kielce še vodile s 15:13. Finale je bil v drugem ob vodstvu Kielc za več kot deset minut prekinjen, ker je bilo nekomu na tribuni slabo in je posredovala zdravniška služba. Premor je bil ugodnejši za Nemce, ki so zatem zaigrali bolje, dobili drugi polčas s 13:11 in izsili podaljšek. Tega so dobili s 4:3 ter veliki finale s 30:29. Pred tem so tekmo za tretje mesto dobili

Liga prvakov, polfinale Sportal Bezjak zadeval in premagal Barcelono, v finalu s Kielcami Liga prvakov, zaključni turnir, finale in tekma za 3. mesto Nedelja, 18. junij: Bezjak se je poslovil na najlepši način Magdeburg je prvak. Foto: Reuters Nemški Magdeburg je na finalni tekmi letošnjega zaključnega turnirja rokometne lige prvakov v Kölnu po podaljšku premagal poljske Kielce s 30:29 (26:26, 13:15). Nemška zasedba je četrtič zmagala v najmočnejšem evropskem