Igrali bodo ligo prvakov, a prodajajo celotno ekipo

SiolNET 01.07.2023  |  M. P., STA

Španska Sevilla je še sedmič osvojila evropsko ligo. A stanje v klubu je alarmantno. Zadnje špansko prvenstvo so končali na 12. mestu, zdaj pa so na nogometno tržnico dali celotno prvo ekipo. Tako skušajo rešiti 90-milijonski dolg.

Sportal Aluminij s petim novincem, Prelec se vrača v Avstrijo Zmagovalci evropske nogometne lige so se znašli v težkih časih, čeprav so potrdili vrnitev v ligo prvakov po osvojenem naslovu evropske nogometne lige. Sevilla je po enajstmetrovkah premagala Romo pod vodstvom Portugalca Joseja Mourinha ter osvojila sedmi naslov v tem tekmovanju. Naslov prvaka evropske lige je za Andaluzijce pomenil samodejno uvrstitev v skupinski del lige prvakov. Moštvo Joseja Luisa