Gajser padel in se opekel na izpuhu, nastradal tudi Pancar #video

SiolNET 23.07.2023  |  M. P.

Svetovni prvak Tim Gajser je na VN Belgije osvojil 15. mesto v razredu MXGP. V prvi vožnji se mu je zgodila velika smola, ko je po padcu nesrečno prijel izpuh in si opekel dlan. Na četrti dirki zapored je zmagal Romain Febvre. V razredu MX2 je Jan Pancar ostal brez ene same točke (26. mesto). Zmagal je Jago Geerts.

Sportal Povratnik Gajser zadržano na globoki mivki Trinajsta dirka letošnjega svetovnega prvenstva v motokrosu je tista, ki se je številni vozniki kar malo bojijo oziroma globoke mivke v belgijskem Lommelu. Za piko na i so letos progo še povsem spremenili. Za Tima Gajserja (Honda) je bila druga v sezoni. V mivki je samo še težje, če se vračaš po poškodbi in petmesečni odsotnosti. Tim Gajser Foto: Honda Racing/ShotbyBavo Gajser je štartno rampo izbiral kot deseti. V