Henriques: Neodločen izid je najrealnejši

RTV Slovenija 27.07.2023  |  T. O.

V taboru Olimpije po prvi tekmi 2. kroga kvalifikacij Lige prvakov vlada zadovoljstvo, remi pri Ludogorcu daje lepe možnosti za končni uspeh. "Odigrali smo zelo dobro tekmo in s tem presenetili mnoge."

Nogometaši Olimpije (tretjo evropsko tekmo zapored so začeli z isto začetno enajsterico) so včeraj gostovali v Razgradu, kjer so z bolgarskim prvakom Ludogorcem (lani ga je vodi Ante Šimundža) iztržili remi 1:1. V 14. minuti je z več kot 20 metrov z levico zadel kapetan Timi Max Elšnik, v 44. minuti pa je po smoli Marcela Ratnika (spodrsnilo mu je) in slabem posredovanju Ahmeta Muhamedbegovića (sicer zelo zanesljivega) vratarja Matevža Vidovška premagal Dominik