Poraz. Dončić odšepal s parketa, Čančarja pa celo odnesli.

SiolNET 04.08.2023  |  M. P., Š. L.

Grčija je po sredini zmagi v Stožicah zdaj Slovenijo premagala še v Atenah (88:77). Po prvem polčasu, ko sta trojke zadevala Luka Dončić (18 točk) in Klemen Prepelič, je bila prednost Grkov še dosegljiva (51:44). V drugem polčasu nato nista igrala in s premešano peterko je sredi tretje četrtine izbrana vrsta Aleksandra Sekulića zaostajala tudi za 20 točk. Šok pa tri minute in pol pred koncem, ko se je ob atraktivnem zabijanju poškodoval Vlatko Čančar (koleno). Odnesli so ga s parketa.

Sportal Selektor pretresen: Poškodba Čančarja ni videti dobro Tretja pripravljalna tekma na SP 2023: Petek, 4. avgust, Atene, dvorana OAKA: Grčija : Slovenija 88:77 Mitoglu 18, 14 sk, Lountzis 17; Dončić 18 (13 min), Prepelič 12, Hrovat in Morgan 7, Dimec 6, Blažič, Glas in Nikolić 5, Čančar in Samar 4, Čebašek in Dragić 2 točki Sportal Tudi Dončić v mislih s prizadetimi v Sloveniji Slovenska košarkarska reprezentanca je na svoji drugi pripravljalni tekmi na