Uvod za favorite minil brez presenečenj, Slovenci praznih rok

SiolNET 18.08.2023  |  R. P., STA

Nogometaši Juventusa so v prvem krogu že 122. sezone elitne italijanske nogometne lige s 3:0 odpihnili Udinese z Jako Bijolom in Sandijem Lovrićem, do zmage pa je prišla tudi Atalanta. Branilec naslova Napoli je za začetek v soboto po preobratu s 3:1 slavil na gostovanju pri novincu Frosinoneju, pri katerem je Matjaž Kamenšek-Pahić sedel na klopi. Verona je z 1:0 ugnala Empoli, pri katerem sta tako Petar Stojanović kot Lovro Štubljar obsedela med rezervisti. Novo poglavje v serie A je uspešno odprl tudi

Italijansko prvenstvo, zadnji krog (2022/23) Italijanski pokal, 1. krog Sportal Nogometno sezono v Italiji z golom odprl Lovrić Juventus je za uvod s 3:0 odpravil Udinese, pri katerem sta Jaka Bijol in Sandi Lovrić igrala celo tekmo, David Pejičić je sedel na klopi, medtem ko Bor Žunec ni bil v kadru. Moštvo iz Torina je že v drugi minuti v vodstvo popeljal Federico Chiesa, potem ko je žogo med nogama Bijola poslal v mrežo. V 20. minuti je bil z bele pike uspešen