Kane že zabija za Bayern, že osem golov Uniona

SiolNET 25.08.2023  |  M. P.

Najbolj zanimiva petkova tekma na evropskih zelenicah se je igrala v Leipzigu, kjer je RB ob polčasu zaostajal z 0:1, na koncu pa zmagal s 5:1. Benjamin Šeško je imel težave s tetivo, a je tokrat bil v kadru in s klopi vstopil za svoj debi v bundesligi v 79. minuti tekme. Zadel je Kevin Kampl. Po dveh krogih je v Nemčiji še pet ekip s polnim izkupičkom, po dveh golih Harryja Kana je to tudi Bayern.

Sportal Hladen tuš za Šeška, Borussia Dortmund po poti Bayerna Dve tekmi, že osem golov Uniona Harry Kane je zadel tudi na svoji drugi tekmi v bundesligi. Foto: Reuters Najvišjo zmago sobotnega popoldneva je dosegel Union Berlin, ki je s kar 4:1 nadigral Darmstadt. Pa je bil že od 21. minute z igralcem manj (drugi rumeni karton za Brendena Aaronsona). Dva gola je dosegel novinec Robin Gosens. Berlinčani imajo s prvih dveh tekem sezone šest točk in kar osem