Barceloni po drami do dragocene zmage, Oblak ostal brez tekme

SiolNET 02.09.2023  |  R. P., M. P.

Španski velikan Real Madrid je v četrtem krogu la lige dobil gol že v 11. minuti, a v sodnikovem dodatku vendarle izvlekel zmago na prvi domači tekmi sezone (stadion Santiago Bernabeu je v zadnji fazi prenove). Getafe so premagali z 2:1. V nedeljo bi moral biti na delu Atletico Madrid z Janom Oblakom, a je derbi kroga s Sevillo zaradi obilnega deževja prestavljen. Branilec naslova Barcelona je v Pamploni v dramatični tekmi, ki jo po strelu z bele točke odločil Robert Lewandowski, ugnal Osasuno z 2:1. Za

Sportal Čarobna sedmica Atletica, Oblak pomagal do klubskega rekorda Prenovljeni Bernabeu, zmaga šele v sodnikovem dodatku Jude Bellingham Foto: Guliverimage Real Madrid tudi po četrtem krogu novega španskega prvenstva ostaja stoodstoten. Zmagal je še četrtič. A mu proti malčku iz predmestja Madrida, Getafeju, ni bilo lahko. Borja Mayoral je namreč na stadionu Santiago Bernabeu zadel že v 11. minuti. Drugi polčas je po nekaj menjavah vendarle pripadel domačim: na