Trimo Trebnje z odlično predstavo v prvem polčasu do velike zmage v Zlatorogu

RTV Slovenija 09.09.2023  |  A. G.

Rokometaši Trima iz Trebnjega so v uvodnem krogu Lige NLB premagali Celje Pivovarno Laško v dvorani Zlatorog (25:29). Varovanci Uroša Zormana so na derbiju blesteli v prvem polčasu.

Za Dolenjce je zmaga nad branilci državnega naslova pravi obliž za spodrsljaj v kvalifikacijah za nastop v skupinskem delu Evropske lige proti Bragi, medtem ko so Celjani v generalki za sredino uvodno tekmo v skupinskem delu Lige prvakov v danskem Gudmeju ostali brez načrtovanih točk na domači sceni. Celjani prespali prvi polčas V prvem polčasu so Trebanjci popolnoma zasenčili 26-kratne državne prvake in si priigrali šest golov prednosti. V 22. minuti je Jan