Sedmica Bayerna, Šeško dočakal priložnost od prve minute

SiolNET 22.09.2023  |  M. P., STA

V petem krogu nemškega prvenstva je RB Leipzig Kevina Kampla in Benjamina Šeška z 1:0 ugnal Borussio Mönchengladbach in zmagal še četrtič v sezoni. Prave strelske vaje so imeli nogometaši Bayerna, ki so s kar 7:0 odpihnili Bochum. Vse tri točke je osvojila tudi Borussia Dortmund, ki je z 1:0 premagala Wolfsburg. Nogometaši Bayerja iz Leverkusna pa so se v nedeljo po zmagi nad Heidenheimom s 4:1 po številu točk izenačili z vodilnim Bayernom. Obe ekipi imata po 13 točk.

Sportal Veselje za Šeška in Kampla, Bayer ostal pred Bayernom Po doseženem zadetku v ligi prvakov med tednom je Benjamin Šeško dočakal priložnost v prvi postavi RB Leipziga na gostovanju pri Borussii Mönchengladbach. Mladi slovenski as se tokrat ni vpisal med strelce, igral je do 70. minute, pet minut zatem pa je edini zadetek na tekmi za zmago Leipziga dosegel prav rezervist Timo Werner. Ta je postavil tudi rekord kluba, saj Leipzig še nikoli doslej po petih