Oblak z dvojnim razlogom za zadovoljstvo

SiolNET 26.09.2023  |  R. P.

Najboljši španski nogometni klubi so se tudi med tednom potegovali za prvenstvene točke. Atletico Madrid, pri katerem je Jan Oblak branil celotno tekmo, je z 2:0 ugnal Osasuno in se podpisal pod svojo drugo zaporedno in skupno četrto zmago v sezoni. Barcelona je v torek zvečer gostovala pri Mallorci, dvakrat zaostajala, na koncu pa se je morala zadovoljiti s točko (2:2). Spodrsljaj Kataloncev je izkoristil Real Madrid. Beli baletniki so doma premagali Las Palmas, na lestvici prehiteli Barcelono, na

Špansko prvenstvo, 5. krog Sportal Čudaška grimasa junaka Barcelone postala svetovna atrakcija Nogometaši Atletico Madrida so za konec kroga v Pamploni z 2:0 ugnali Osasuno. Za Atlete je za vodstvo že v 20. minuti zadel Antoine Griezmann, zmago pa je v 81. minuti potrdil Rodrigo Riquelme, ki je postavil končnih 2:0, Jan Oblak pa tretjič v sezoni v la ligi ni prejel zadetka. Atletico Madrid je s tremi točkami skočil na peto mesto za vodilno Girono (19 točk), Real