Veliko presenečenje na San Siru, polom Rome in Mourinha

SiolNET 27.09.2023  |  S. K., Š. L., STA

Nogometaši milanskega Interja so v šestemkrogu doživeli prvi poraz v sezoni, tako da v elitni italijanski ligi ni več neporažene ekipe. Črno-modri so doma izgubili proti Sassuolu z 1:2. Branilec naslova Napoli je gladko s 4:1 odpravil Udinese, za katerega sta zaigrala slovenska reprezentanta Jaka Bijol in Sandi Lovrić. Milan se je po zmagi nad Cagliarijem točkovno izenačil z Interjem, Juventus pa se je po zmagi nad Leccejem prebil na tretje mesto. Že tretji poraz v sezoni pa so zabeležili nogometaši Rome,

Italijansko prvenstvo, 5. krog Sportal Osimhen ima dovolj zasmehovanja, Napoliju je zagrozil s tožbo Inter, ki je imel doslej pet zmag s petih tekem, je ob koncu prvega polčasa povedel z golom Denzela Dumfriesa, vendar sta Nedim Bajrami in Domenico Berardi v drugem polčasu poskrbela za presenečenje. Napoli je imel lažje delo z Udinesejem, pri katerem je Jaka Bijol igral celo tekmo, Sandi Lovrić do 72. minute, Davida Pejičića pa ni bilo v ekipi. Piotr Zielinski z