Zmaji komaj izvlekli točko, Radomljani so bili bližje vsem trem

RTV Slovenija 08.10.2023  |  D. S.

Nogometaši Olimpije so v 12. krogu Prve lige osvojili le točko, potem ko so remizirali s Kalcerjem iz Radomelj (1:1). Koper je odpravil Aluminij s 4:1 in se utrdil na drugem mestu.

Olimpija je v Stožicah dobila šest od osmih prejšnjih dvobojev z Radomljami. Tokrat pa so se morali zadovoljiti le s točko. Čeprav so prevladovali v posesti, v napadu niso bili dovolj konkretni. V drugem polčasu so imeli več priložnosti za zmagoviti gol Radomljani, ki ostajajo predzadnji, Olimpija pa za vodilnim Celjem zaostaja šest točk. Ratnik kronal boljši začetek zmajev Olimpija je na začetku narekovala ritem, prišla je do vodilnega zadetka v 14. minuti. Aljaž