Martinelli potopil prvake, dva gola Salaha premalo za zmago

Delo 08.10.2023

Mohamed Salah poskrbel za preobrat, a na koncu je Brighton iztržil točko. V Londonu je derbi med Arsenalom in Cityjem odločil rezervist Gabriel Martinelli.

Nogometaši Liverpoola in Brightona so se v osmem kolu angleškega prvenstva razšli z neodločenim izidom 2:2. Derbi med Arsenalom in Manchester Cityjem je pripadel Londončanom, za katere je v 86. minuti zadel rezervist Gabriel Martinelli. Topničarji in meščani so prikazali čvrsto predstavo z malo pravimi priložnostmi. V drugem polčasu pa se je proti koncu obrestovala nekoliko bolj pogumna igra domačih, ki so v 86. minuti po strelu Brazilca Martinellija in odbiti žogi