Aljoša Matko prestal operacijo: Vrnil se bom še močnejši

SiolNET 09.10.2023  |  Pe. M.

Krilni napadalec NK Celje Aljoša Matko je že prestal operacijo stopalnice, ki si jo je poškodoval na sobotni tekmi državnega prvenstva proti nekdanjemu klubu Bravu. "Vse se zgodi z razlogom. Vrnil se bom še močnejši," je iz bolnišnice sporočil 23-letnik, ki naj bi se Celjanom, ki jih, kot kaže, zapušča trener Albert Riera, pridružil v zimskem pripravljalnem obdobju.

Sportal Udarec za Celje, Riera na izhodnih vratih Vodilni kolektiv slovenskega nogometnega državnega prvenstva NK Celje je v soboto prišel do osme zmage sezone, z 2:1 je premagal Bravo, a zmaga ima tudi grenak priokus. Zaradi poškodbe je srečanje predčasno končal drugi strelec slovenskega prvenstva Aljoša Matko, ki je Celjane že v prvi minuti popeljal v vodstvo. Triindvajsetletni napadalec se je v nadaljevanju poškodoval in v 59. minuti zapustil zelenico. Sportal