Razigrani Beljačani in finski navijači, Olimpija žal ne

RTV Slovenija 13.10.2023  |  T. O.

Nič novega v Tivoliju. Nov domači poraz hokejistov Olimpije, osemnajsti v nizu! Začetek je obetal, Olimpija je po dobrih dveh minutah vodila, toda Beljak je še v prvi tretjini izenačil, v drugi pa s tremi zadetki zagospodaril in odnesel tri točke (2:5).

Potem ko je SŽ Olimpija lansko sezono sklenila z nizom dvanajstih domačih porazov, je novo sezono v Ligi IceHL odprla s šestimi zaporednimi tivolskimi porazi. Obramba je bila preslaba, igra pa predvsem v drugi tretjini preveč anemična, da bi lahko zmaji upali na uspeh. Razmerje v strelih je bilo 27:33. Dvoboj je spremljalo 1300 gledalcev, med njimi številni navijači finske nogometne reprezentance, ki so bili zelo razigrani in so očitno dobro ogreti pred sobotnim