Krimovke vodile za šest golov, na koncu izvlekle točko

SiolNET 21.10.2023  |  M. P., Š. L.

Rokometašice Krima Mercatorja so v petem krogu lige prvakinj remizirale proti aktualnemu prvaku tega tekmovanja norveškemu Kristiansandu s 24:24, pa so po prvem polčasu vodile s 15:9.

Liga prvakinj, 4. krog Sportal Krimovke v Tivoliju s trikratnimi zmagovalkami lige prvakinj Foto: Filip Barbalič/www.alesfevzer.com Ljubljanska ekipa je po prvem polčasu vodila za šest golov, na začetku drugega pa prednost zapravila. Po sijajni končnici, ko je nadoknadila tri gole zaostanka, pa je tako le prekinila niz devetih porazov proti trikratnim zaporednim zmagovalkam lige prvakov iz norveškega Kristiansanda. V kultni dvorani pod Rožnikom je osvojila točko,