Najvišja zmaga v zgodovini tekem proti Šenčurju GGD

Domžalec 24.10.2016  |  Miha Ulčar

Košarkarji Helios Suns so na zadnji tekmi 3. kola Lige Nova KBM v gosteh s 84:58 premagali Šenčur Gorenjsko gradbeno družbo in še naprej ostajajo neporaženi.

Proti Gorenjcem so vpisali šesto zmago na deveti medsebojni tekmi v državnem prvenstvu, ki so jo dosegli z najvišjo razliko – ta je doslej znašala 15 točk v korist domžalske zasedbe. Ta je v Šenčurju začela slabše od pričakovanega, v slabih petih minutah je dosegla le dve točki (7:2), zaostanek pa po novem strelskem mrku in delnem izidu 6:0 za gostitelje v zadnjih minutah prve četrtine povečala na 10:18. Tudi v začetnih trenutkih drugega dela igre ni šlo po željah