Kralji do zmage na domačem ledu, Kopitar dal gol za izenačenje

SiolNET 25.10.2023  |  B. B., STA

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma s 6:3 premagala Arizono Coyotes. Za zmagovite kralje je slovenski zvezdnik Anže Kopitar dosegel gol za izenačenje na 1:1 v deveti minuti prve tretjine.

Anže Kopitar je na prejšnji tekmi pred tremi dnevi postal rekorder ekipe po številu nastopov. S 1297 tekmami je tedaj za eno prehitel Dustina Browna, sicer dolgoletnega soigralca pri kraljih. Ti so morali tedaj priznati premoč Boston Bruins, ki so v mestu angelov slavili s 4:2, Hrušičan pa se ni vpisal med dobitnike točk. Winning at home >>> pic.twitter.com/bnjvShDKxn — LA Kings (@LAKings) October 25, 2023 Kopitar je sedaj po šestih tekmah v sezoni pri šestih