Slovenski selektor zmajeval z glavo: Sodniki so slepi!

Delo 26.10.2023

Med slovenskimi karateisti na svetovnem prvenstvu v Budimpešti do uvrstitve v posamični konkurenci le Elizabeta Molnar, junakinja svetovnih iger v Riadu.

Večina slovenskih karateistov je že končala svoje nastope na 26. svetovnem prvenstvu, ki ga gosti Budimpešta. Naša ženska ekipa (v postavi Zala Maria Žibret, Elizabeta Molnar, Urša Haberl in Hana Debeljak) je danes z 2:0 ugnala Švedsko, jutri pa se bo pomerila z Avstrijo. Fantje so tesno izgubili z Uzbekistanci (2:3). V posamični konkurenci je najvišje posegla Molnarjeva, ki je v kategoriji do 68 kilogramov zasedla deveto mesto. V uvodnem krogu je bila s 4:3 boljša