Šeško proslavljal nov gol, Bayern razbil Darmstadt

SiolNET 27.10.2023  |  R. P., Š. L., STA

Nogometaši Leipziga so v devetem krogu nadigrali Köln s 6:0. Kevin Kampl ni kandidiral za dvoboj, trener Marco Rose mu je namenil počitek, mladi napadalec Benjamin Šeško pa je vstopil v igro v 75. minuti in se izkazal pred koncem rednega dela, ko je popeljal rdeče bike v vodstvo s 5:0. To pa ni bila najvišja zmaga kroga, saj je Bayern odpravil Darmstadt kar z 8:0, vseh osem golov pa dosegel v zadnjih 40 minutah. Na prvem mestu, dve točki pred Bayernom, ostaja Bayer, ki je na zadnji tekmi kroga z 2:1

Nemško prvenstvo, 8. krog V zadnji sobotni tekmi devetega kroga nemške bundeslige je slovenske barve pri rdečih bikih branil le Benjamin Šeško. Kevinu Kamplu je trener Marco Rose podobno kot Švedu Emilu Forsbergu in Dancu Yussufu Poulsnu namenil počitek, to pa letošnjega dobitnika superpokalne nemške lovorike ni prav nič zmotilo do prepričljive zmage nad Kölnom. Kozličke so premagali kar s 6:0, na seznam strelcev pa se je vpisal tudi Šeško. V igro je vstopil v 75.