Izjemen preobrat kraljev, pri katerem je pomembno vlogo igral Kopitar #video

SiolNET 28.10.2023  |  S. K., Pe. M.

Hokejisti Los Angeles Kings so pri Arizona Coyotes po katastrofalnih prvih minutah, ko so v deveti minuti zaostajali z 1:4, v zadnjem delu s tremi goli priredili popoln preobrat in zmagali s 5:4. Pod izenačujoči gol (4:4) se je podpisal tudi slovenski as Anže Kopitar, ki je vse bližje jubilejnemu 400. NHL golu (397). Zmagoviti zadetek je dve minuti pred koncem rednega dela dosegel branilec Drew Doughty, ki je srečanje končal z dvema goloma. Neporaženih ekip ni več, saj so branilci naslova iz Vegasa v

Liga NHL, 26. oktober Los Angeles Kings so se še drugič ta teden spopadli z Arizona Coyotes. Kojote so v sredo zjutraj s 6:3 premagali v domači dvorani Crypto.com, tokrat pa je bilo precej bolj tesno. Srečanje se je za kralje začelo zelo slabo, Matias Maccelli je že po 37 sekundah premagal Pheonixa Copleyja in razveselil domače občinstvo. Mikey Anderson je pet minut pozneje izenačil, a nerazpoloženi Copley je moral v razmaku pol minute še dvakrat po plošček v svoj