#video Poraz Kraljev po kazenskih strelih, Anže Kopitar odigral že 1300 tekem v NHL

Dnevnik 29.10.2023  |  STA STA

Hokejisti Los Angeles Kings so sinoči v severnoameriški ligi NHL izgubili proti aktualnim prvakom Vegas Golden Knights s 3:4 po izvajanju kazenskih strelov.

Slovenski zvezdnik Anže Kopitar tokrat v 21:47 minute na ledu ni vpisal nobene točke. Veliko zaslug za gostujočo zmago za branilce nslova in vodilno ekipo pacifiške skupine je imel vratar Logan Thompson, ki je zbral 38 obramb. Vegas prvi, kralji tretji Kralji so doma sicer že vodili z 2:0, po golih Alexa Laferriera sredi prve in Trevorja Lewisa v začetku druge tretjine. Vegas je nato odgovoril s tremi zadetki in prevzemom vodstva s 3:2, strelci so bili Michael