Uspešna noč čarovnic za Kopitarjeve, Englund do prvega gola #video

SiolNET 31.10.2023  |  M. P.

Hokejisti Los Angeles Kings so v Torontu s 4:1 ugnali Maple Leafs in so v tej sezoni ostali neporaženi na gostovanjih. Slovenski zveznik Anže Kopitar je dosegel podajo v 13. minuti zadnje tretjine, ko je končni izid postavil Adrian Kempe.

Sportal Montreal namučil prvake, Boston do zmage po podaljšku Edini gol za kanadske gostitelje tekme je dosegel John Tavares, podal pa je William Nylander, ki je s tem povišal niz tekem z najmanj točko na devet tekem v uvodu v novo sezono, kar je rekord v zgodovini Toronta. Vratarja domačih Josepha Wollo (23 obramb) so poleg Kempeja premagali še Phillip Danault, Uzbekistanec Artur Kalijev in Andreas Englund za njegov prvi gol v NHL. Dosegel ga je v sedmi minuti