Johnson z ukradeno žogo Durantu in košem junak preobrata San Antonia

RTV Slovenija 01.11.2023  |  T. J.

Košarkarji San Antonia so po dramatični končnici presenetili Phoenix (114:115). Tragični junak je bil na domači strani Kevin Durant, mož odločitve pa Keldon Johnson.

Obe ekipi sta po štirih tekmah zdaj polovično uspešni. Spursi, ki so zaostajali že za 20 točk, so prekinili niz devetih porazov proti tekmecem iz Arizone. Gostje so zadnjo četrtino dobili s 33:19. Pet minuti pred koncem so Sonca vodila za sedem, pred začetkom zadnje minute, ko je po lepem prodoru zabil Durant, pa za pet. Na drugi strani je s polrazdalje znižal Victor Wembanyama. Zatem je bil nenatančen Juta Vatanabe, francoski najstnik pa je bil še enkrat uspešen.