Đoković odlično začel v Parizu, Medvedjev lomil loparje in izpadel

RTV Slovenija 01.11.2023  |  A. G.

Novak Đoković se je zanesljivo uvrstil v osmino finala turnirja serije 1000 v Parizu. V 2. krogu je s 6:3 in 6:2 izločil Argentinca Tomasa Martina Etcheverryja. Srb lovi že sedmi naslov na prestižnem mastersu v francoski prestolnici.

V torek je Carlos Alcaraz z zelo slabo predstavo izpadel proti Romanu Safiulinu v 2. krogu. Če bo Đoković osvojil sedmi naslov na tem turnirju v nedeljo, bo imel pred zaključnim mastersom v Torinu kar 1495 točk naskoka na lestvici ATP Live Race. V prvem nizu je Beograjčan sijajno serviral. Argentinec je osvojil le štiri točke v petih igrah in ni bil niti blizu brejka. Etcheverry je izgubil začetni servis v osmi igri in prvi igralec sveta je nato v deveti igri