Soudani zagotovil tri točke Mariboru v Domžalah, Mura prvič letos slavila zmago na Fazaneriji

RTV Slovenija 04.11.2023  |  D. S., M. R.

Nogometaši Maribora so v 15. krogu Prve lige Telemach z 1:2 zmagali v Domžalah. Tudi Koper je zmagal v gosteh, z 0:1 je premagal Rogaško. Srečanje je odločil Enej Jelenič v 26. minuti. Mura je bila z enakim izidom doma boljša od Aluminija.

Vijoličasti so v ligi zmagali drugič zapored, tako kot prejšnjo soboto nad Rogaško po preobratu. Zadetka so dosegli z edinima streloma v okvir vrat. Domžalčani so tretjič zapored izgubili. Varovanci Dušana Kosića so povedli v 11. minuti, ko si je veliko napako v obrambi privoščil Sven Šoštarič Karič, saj je slabo ustavil žogo. Odvzel mu jo je Mario Krstovski in sam stekel proti vratom, na koncu pa matiral Ažbeta Juga. V nadaljevanju so večkrat zagrozili