Dramatična končnica na stran Domžalčanov

Domžalec 08.11.2019  |  Miha Ulčar

Košarkarji Helios Sunsov se iz Sarajeva vračajo z novima dvema točkama v Ligi ABA 2, potem ko so prišli do prve letošnje gostujoče zmage v regionalnem tekmovanju.

Tekma proti Sparsom se je odločala v zadnjih sekundah, Domžalčani pa so ohranili dovolj zbranosti, imeli pa so tudi nekaj sreče, da so na koncu slavili s 70:71. Uvodne minute sicer niso dale slutiti, da bo spopad Sparsov, za katere igra tudi donedavni “barvar” Nejc Klavžar, in Heliosa tako izenačen. Domači, pod vodstvom začasnega trenerja Nermina Selimovića, niso ujeli pravega ritma, Domžalčani pa so po desetih minutah igre vodili s 13:21. No, potem pa se je z