Hokejisti Rangers pa zmagi nad Detroitom četrti

SiolNET 07.11.2023  |  Pe. M., STA

Ekipa New York Rangers je ligi NHL Detroit Red Wings premagala 5:3 in se na četrtem mestu po točkah izenačila z Vancouvrom, ki je tretji (19 točk). Druga ekipa iz New Yorka, Islanders, pa je doma izgubila, s 4:2 so bili boljši hokejisti Minnesote Wild.

Sportal Boston ostaja trdno v sedlu vzhodne konference lige NHL #video Ruski napadalec Artemi Panarin je v Madison Square Gardnu dosegel gol in podajo ter je od začetka sezone na vsaki izmed 12 tekem dosegel najmanj točko. S tem je sedaj drugi v zgodovini Rangers, pred njim je z 14 tekmami v nizu le še Rod Gilbert iz začetka sezone 1972/73. Za zmago Minnesote sta Kiril Kaprizov in Joel Eriksson Ek zadela v razmaku 42 sekund tretjega dela igre. V sedmi minuti