Prvo razočaranje za Dončića na domačih tleh

SiolNET 08.11.2023  |  R. P., Špela Lenart

Košarkarji Dallas Mavericks so na svoji osmi tekmi sezone doživeli svoj drugi poraz. Mavs so na domačem parketu po slabšem drugem polčasu s 116:127 klonili pred Toronto Raptors, ki so na gostovanju pri Dallasu zmagali prvič po 27. januarju 2019. Luka Dončić je ob porazu svoje ekipe dosegel 31 točk (met iz igre 11/26), v statistiko pa vpisal še sedem skokov in osem asistenc.

Liga NBA, 6. november Sportal Dončić jasen: Veliko ljudi je govorilo, da nisem pripravljen, a ... Dallas Mavericks : Toronto Raptors 116:127 Učinek Luke Dončića: 31 točk (9/16 za 2, 2/10 za 3, 7/10 prosti meti), 7 sk., 8 as., 4 ukr. žoge, 1 blok., 4 izg. žoge v 38minutah in 24 sekundah Strelci: Dončić 31, Irving 22, Hardaway Jr. 17, Jones Jr. 15; Siakam 31 (12 sk.), Anunoby 26, Schröder 18 Košarkarji Dallasa so v nasprotju s preostalimi tekmami na začetku sezone,