Drugačna zgodba kot lani, Helios Sunsi v Ligi ABA 2 dobro igro nadgrajujejo tudi z zmagam

Domžalec 10.11.2021  |  Miha Ulčar

Domžalski košarkarji so že na drugem letošnjem turnirju Lige ABA 2 presegli lanski izkupiček zmag v jadranskem tekmovanju, potem ko so v 3. krogu prišli do druge zmage, z 80:94 so premagali črnogorski Lovćen iz Cetinja.

Blestel je Leon Šantelj, ki je tekmo končal pri 28 točkah in 12 skokih. Kako dobro so Domžalčani odigrali tekmo proti Lovćenu, govori tudi dejstvo, da črnogorska zasedba ni vodila niti enkrat v celotnem srečanju. Po košu ameriškega organizatorja igre Carlbeja Ervina so Helios Sunsi sredi 1. četrtine povedli že z 18:7, Lovćen pa je uspel v 13. minuti rezultat še poravnati na 28:28. Zaključek polčasa je pripadel Domžalčanom, s koši Blaža Mahkovica ter Miroslava