Domžale prekinile koprski niz 11 tekem brez poraza, Rogaška premagala Radomlje

RTV Slovenija 11.11.2023  |  T. J., M. R.

Niz 11 tekem Kopra brez poraza je končan. V 16. krogu Prve lige Telemach so ga prekinile Domžale, ki so na Bonifiki zmagale z 0:1. Rogaška je po petih zaporednih porazih z 1:3 premagala Kalcer Radomlje, ki so izgubile prvič po petih tekmah.

Kanarčki so bili brez poraza vse od 14. avgusta, ko so na domačem stadionu morali priznati premoč Muri (1:3). Domžalčani so po treh porazih osvojili pomembne tri točke, s katerimi lažje dihajo v spodnjem delu lestvice. Varovanci Dušana Kosića so posest žoge prepustili Primorcem (60:40 odstotkov), sami pa bili precej konkretnejši. Razmerje v strelih v okvir vrat je bilo 3:13. Gostitelji so bili najbližje zadetku v 11. minuti, ko je Matej Palčič po podaji iz kota s