Boston Philadelphii diha za ovratnik, preobrat v Torontu

SiolNET 14.11.2023  |  S. K., Š. L.

Košarkarji Boston Celtics so v ligi NBA dosegli še tretjo zaporedno zmago. Kelti so tokrat s 114:98 slavili na gostovanju pri New York Knicks. V Milwaukeeju je 35 točk Giannisa Antetokounmpa pomagalo Bucks, da so se vrnili po dveh zaporednih porazih na gostovanjih in s 118:109 dosegli zmago nad Chicago Bulls.

Sportal Fantastično, kaj uspeva Dončiću in Irvingu! #video V dresu Bostona sta ob zmagi nad New York Knicks blestela Jayson Tatum in Kristaps Porzingis. Tatum je zbral 35 točk, od tega 17 v zadnji četrtini, Porzingis je k osmi zmagi Keltov v sezoni prispeval 21 točk, 22 pa jih je dodal Jaylen Brown. "V prvem polčasu so zadevali po želji, v drugem pa smo jih začeli ustavljati," je dejal Tatum po tretji zaporedni zmagi. "Imeli smo tri tekme v štirih dneh, zdaj pa