Kamniški odbojkarji iz Kanala brez izgubljenega niza, odbojkarice v dobri uri do novih treh točk

Domžalec 15.11.2020  |  Miha Ulčar

V prvi tekmi po štirih tednih odmora so odbojkarji Calcit Volleyja v desetem krogu Sportklub prve odbojkarske lige – moški gostovali v Kanalu, kjer so proti domačemu Salonitu zmagali s 3:0 (23, 17, 20).

Aktualne državne prvakinje so bile do prekinitve državnega prvenstva edina ekipa v Sportklub prvi odbojkarski ligi – ženske, ki je bila še brez poraza. Svoj zmagoviti niz so odbojkarice Calcit Volleyja nadaljevale tudi po štirih tednih premora, saj so v desetem krogu doma s 3:0 (13, 15, 16) premagale Luko Koper. V prihodnjem krogu, v soboto, 21. novembra, bodo odbojkarice ob 19. uri, gostovale v Grosuplju, v sredo, 18. novembra pa jih v dvorani OŠ Vižmarje čaka