Krka v Beogradu prekinila niz šestih zaporednih porazov

RTV Slovenija 19.11.2023  |  D. S.

Košarkarji Krke se iz Beograda še drugič vračajo z zmago. Po FMP-ju so premagali še Mego s 77:72. Varovanci Gašperja Okorna so prekinili niz šestih zaporednih porazov.

Novomeščani so v srbski prestolnici v prvem delu vodili le v 3. minuti, ko je bilo 6:5. V nadaljevanju prvega polčasa so bili v vodstvu gostitelji, Krka je bila nekajkrat povsem blizu, a so prvo četrtino dobili Srbi z osmimi točkami razlike, po polčasu pa vodili z desetimi. Precej bolj izenačeno je bilo v drugem polčasu, že v 25. minuti so Novomeščani vnovič povedli z 49:46, trojko je zadel Leon Stergar. Po nekaj menjavah v vodstvu je v 32. minuti Jan Špan z dvema