Krimovke vodile zgolj na začetku, nato doživele še en visok poraz

RTV Slovenija 19.11.2023  |  S. J.

Rokometašice Krima so v Ligi prvakinj še drugič zapored klonile pred Metzem. Francozinje so bile tokrat še prepričljivejše in so pred svojimi gledalci slavile s 40:31.

Slovenske prvakinje so vodile le na samem začetku tekme, ko je bilo 1:0 in 2:1. Gostiteljicam je nato v nekaj minutah uspelo narediti delni izid 6:1, s čimer so ušle v varno vodstvo s 7:3. Krim je sredi polčasa po golu Stanko še znižal na 8:6, a nato padel v novo črno luknjo, Metz je s serijo 6:0 poskrbel za novo rekordno vodstvo (14:6), tik pred koncem polčasa pa je prvič vodil že z desetimi goli razlike (20:10), Ljubljančanke so na polčas odšle z -8 (20:12). V