Okorn v iskanju rešitve: Stanje je katastrofalno

SiolNET 28.11.2023  |  Špela Lenart

Košarkarji Krke v ponedeljek pričakovano niso bili kos evroligaški Crveni zvezdi, ki je v Novem mestu v okviru devetega kroga lige ABA Krki prizadejala sedmi poraz v sezoni. Zasedba Gašperja Okorna bo v nadaljevanju sezone bila hud boj za obstanek, a v novomeški ekipi ostajajo optimistični. "Če bi zmagali tisto, kar bi bilo treba, bi se danes lahko pogovarjali že druge stvari," je prepričan strateg Dolenjcev, ki je spregovoril tudi o težavnem iskanju okrepitev na osiromašenem trgu.

Sportal Krka nemočna proti Zvezdi, Olimpija slavila v Morači Po Partizanu je v ponedeljek v Novem mestu gostoval še drugi beograjski velikan in evroligaš. Tudi Crvena zvezda je bila na Dolenjskem več kot zanesljiva, že v prvih minutah je stvari postavila na svoje mesto in se na koncu veselila več kot zanesljive zmage (90:67). Kljub temu so košarkarji Krke v drugem polčasu z nekaterimi potezami pustili soliden vtis. "V samem začetku sem pričakoval malce boljšo igro,