Odlična zadnja minuta Helios Sunsev za zmago v Šenčurju

Domžalec 03.12.2017  |  Miha Ulčar

Trojka Jureta Besedića dobro minuto pred koncem in pa mirna roka z linije prostih metov Blaža Mahkovica in na koncu še Mateja Rojca v zadnjih 45 sekundah so Helios Sunsem prinesli novo zmago v Ligi Nova KBM.

V dramatični končnici so bili Domžalčani v gosteh, s 66:62, boljši od favoriziranega Šenčurja Gorenjske gradbene družbe. Kot je potem na koncu dejal trener Jovan Beader, čestitke igralcem za borbo vseh 40 minut, saj niti za sekundo, pa čeprav so večji del tekme zaostajali, niso nehali verjeti v končno zmago. A začetek ni bil obetaven. Nekdanji "barvar" Smiljan Pavić je bil v uvodnih minutah izredno razpoložen, Domžalčani pa so se hitro znašli v zaostanku. Tri