Judo klub Komenda tekmoval v Sarajevu

Domžalec 04.12.2019  |  Miha Ulčar

Od petka, 22., do nedelje, 24. novembra 2019, so se judoisti Judo kluba Komenda mudili na velikem mednarodnem turnirju v Sarajevu, kjer je nastopalo 60 klubov iz 6 držav.

Na mednarodnem turnirju v Sarajevu je nastopilo 9 judoistov Judo kluba Komenda, katerim je uspelo osvojiti štiri kolajne, kar trem pa se je bron za las izmuznil v polfinalu. Najboljša je bila 11-letna Haya Veinhandl Obaid, ki je v svoji kategoriji U11 osvojila zlato in nastopila še v starejši kategoriji U13, kjer se je zmagovalno prebila vse do finala, kjer pa je premoč priznala nasprotnici in osvojila 2. mesto. Na 2. mestu je stal tudi Leon Adrović, ki že v