Konec rekordnega niza za Kralje

SiolNET 10.12.2023  |  B. B., S. K.

Anže Kopitar in njegovi soigralci iz moštva Los Angeles Kings so v noči na nedeljo v New Yorku poskušali podaljšati rekordni niz gostujočih zmag v ligi NHL. A jim tokrat ni uspelo, potem ko so NY Islanders slavili v podaljšku.

Sportal Edmonton zmagal že šestič zaporedoma Los Angeles Kings so v tej sezoni zbrali 11 zaporednih zmag v gosteh, a tokrat so izjemen niz ustavili New York Islanders, potem ko so v podaljšku slavili z izidom 3:2. Anže Kopitar in druščina so po drugi tretjini vodili že z 2:0, a je domačim hokejistom v zadnji tretjini uspelo izenačiti na 2:2. Kopitar prvič v tej sezoni na gostovanju ni vknjižil točke. Kralji so prvič v 14 tekmah izgubili, po tem ko so vodili po dveh