Florucz že v prvem polčasu zabil dva gola in podal za tretjega

RTV Slovenija 10.12.2023  |  T. O., S. J.

Nogometaši Olimpije so v derbiju 19. kroga Prve lige v gosteh suvereno in brez težav premagali Koper s 4:2. Ljubljančani so na začetku drugega polčasa že vodili s 4:0, gostitelji so ob koncu z dvema 11-metrovkama poraz zgolj ublažili.

Ljubljančani so začeli silovito. Vse se je začelo že v 9. minuti, ko je bil pred svojimi vrati nespreten Ahmed Awua Ankrah, ki je nespretno udaril po žogi in jo v resnici podal do Raula Florucza, ta je preigral nasprotnega branilca in nato z na pol diagonalnim strelom dosegel prvi gol na tekmi. Zmaji so vodstvo podvojili po pol ure, z desne strani je kot izvajal prav Florucz, našel je precej osamljenega Marcela Ratnika, ki je z glavo natančno zadel in žogo poslal