Maribor po prevladi v prvem polčasu na koncu trepetal za točko

RTV Slovenija 11.12.2023  |  T. O.

Maribor je proti Kalcerju Radomlje vodil z 0:2 in imel lepe priložnosti za tretji zadetek, a še pred odmorom so gostitelji znižali izid, v drugem polčasu pa izkoristili prednost igralca več in iztržili remi 2:2. Za Maribor bi se lahko končalo še slabše.

Zadnja tekma 19. kroga Prve lige je bila zelo razburljiva, vijoličasti, ki so bili po izključitvi Andraža Žiniča zadnje pol ure z igralcem manj, se lahko sreči in odličnim posredovanjem Ažbeta Juga v zadnjih minutah zahvalijo, da so iztržili točko. V strelih v okvir vrat je bilo na koncu 10:6. Soudani zadel po podaji Strajnarja Gostje (znova z Jugom in Vrhovcem ter z Iličićem v prvi postavi) so v Domžalah povedli v 7. minuti. Mark Strajnar je podal z leve strani,