Vodilni se ne ustavljajo, konec velikega niza Curryja

SiolNET 18.12.2023  |  S. K., Š. L.

Košarkarji Boston Celtics so v ligi NBA v dvorani TD Garden zmagoviti niz podaljšali na pet tekem, potem ko so na krilih razpoloženega Jaylena Browna s 114:97 premagali Orlando Magic. To je bila njihova 14. domača zmaga. Milwaukee Bucks po zmagi nad Houston Rockets s 128:119 ostajajo na drugem mestu vzhodne konference za vodilnimi Kelti.

Sportal Dva nova rekorda Dončića in trojni dvojček že v tretji četrtini Kelti so si zmago priigrali v zadnji četrtini, v kateri je Brown dosegel 17 od svojih skupno 31 točk. "Naredil bom vse, kar potrebuje naša ekipa," je po tekmi dejal Brown: "Ni pomembno, ali je prva četrtina, četrta četrtina. Samo izkoristim priložnosti, ki jih dobim." Jayson Tatum je k zmagi dodal 23 točk, Kristaps Porzingis pa 15 in deset skokov. Pri gostih s Floride je blestel Paolo Banchero