V Detroitu vpili: "Prodajte klub"

RTV Slovenija 22.12.2023  |  R. K.

Gostovanje močno zdesetkanega Utaha se je zdela idealna priložnost za prekinitev poraznega niza Detroita, toda Pistonsi so spet zamočili. 25. poraz zapored pomeni le en manj od neslavnega rekorda.

Utah, ki je igral večer prej in ki ni imel na voljo štirih od najboljših sedmih strelcev (Markkanen, Clarkson, Horton Tucker, George), je v Detroitu slavil s 119:111. Rekordni niz porazov v eni sezoni je trenutno v rokah Clevelanda (2010/11) in Philadelphie (2013/14), ki se je ustavil pri številki 26. 76-ersi imajo absolutni rekord 28 porazov s konca sezone 2014/15 in začetka sezone 2015/16. "Moram izbirati besede, ker ta poraz boli bolj kot večina drugih. Ekipa,