Arsenal predal prvo mesto, Tottenham dobil štiri gole

SiolNET 26.12.2023  |  M. P., S. K., Š. L., STA

V Angliji se premier liga igra tudi čez praznike. Za zaključek 19. kroga, ki se je začel s tekmami na Boxing Day (angleški dan obdarovanja), je Arsenal doma z 0:2 izgubil z West Hamom. Manchester City je v sredo pri Evertonu zmagal s 3:1. Za uvod v praznični krog je ranjeni Newcastle, ki je pred dnevi klonil proti Lutonu, še enkrat izgubil, z 1:3 z Nottinghamom. Liverpool je na gostovanju Burnley premagal z 2:0. Vrhunec torkovega sporeda je bil obračun med Aston Villo in Manchestrom Unitedom, ki so ga po

Sportal Arsenal ostaja vodilni, Man United in Newcastle toneta, za konec poraz Chelseaja Na zadnjih dveh tekmah 19. kroga premier lige sta bila v vlogi favorita londonska Tottenham in Arsenal. Spurs so se opekli na domači zelenici proti Brightonu. Že ob polčasu so zaostajali z 0:2, v 76. minuti pa celo z 0:4. V zaključku so poraz sicer omilili. Končni izid 4:2. Tottenham je po petem porazu v sezoni zdaj šest točk za vodilnim Liverpoolom. Bukayo Saka je zatresel